O nas

STAGE PRODUCTION zajmuje się kompleksową produkcją koncertów, eventów, konferencji firmowych, kongresów oraz przestawień teatralnych w Polsce i za granicą a także produkcją nagrań e-learningowych i lektorskich dla firm polskich i zagranicznych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży, działa z pasją i pełnym zaangażowaniem na każdym etapie produkcji prezentowanych wydarzeń.

Klientami STAGE PRODUCTION są wiodące firmy działające na polskim i zagranicznym rynku.

STAGE PRODUCTION to firma, która od 2011 roku współtworzy wraz z Fundacją Na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego „Universitatis Varsoviensis” Teatr Palladium w Warszawie www.teatrpalladium.com.

STAGE PRODUCTION od wielu lat ma zaszczyt być producentem i partnerem ogólnopolskiego cyklu koncertowego ERA JAZZU – przedsięwzięcia kulturalnego plasowanego w ścisłej czołówce polskich imprez jazzowych. Od 1998 r.

ERA JAZZU zrealizowała w całej Polsce ponad 200 koncertów oraz innych przedsięwzięć kulturalnych związanych z muzyką jazzową. Polskiej publiczności przedstawiono najwybitniejszych twórców jazzu, m.in. Steve Swallow, John Abercrombie, Steve Lacy, Al Foster, Abbey Lincoln, Dino Saluzzi, The New York Voices, Al Di Meola, Jan Garbarek & The Hilliard Ensemble, Oregon, The Kronos Quartet, Patricia Barber, Larry Coryell Quartet, David Murray, Keith Jarrett Trio, Krzesimir Dębski, Osibisa, Flora Purim, Airto Moreira, Joe Zawinul, Herbie Hancock, John McLaughlin, Flamenco Jazz Night, Tribute To Glenn Miller Orchestra, Canadian Night, Diana Krall, Barbara Hendricks, Smooth Jazz Festival, Manhattan Transfer, Wayne Shorter , Dianne Reeves , Dee Dee Bridgewater, Marcus Miller, Maceo Parker, Dionne Warwick i innych. Wielu z nich pojawiło się na zaproszenie ERY JAZZU po raz pierwszy w Polsce.

STAGE PRODUCTION współtworzy cykl koncertowy 5 STANCJA w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Za nami koncerty zespołów Tune, Oberschlesien, LemON, Smolik, Marek Dyjak, Myslovitz, Eldo, Marka Piekarczyka, Plug&Play z gościnnym udziałem 30daysofline, Dr Misio, Lao Che, Błażej Król/ Patrick The Pan, Sokół i Goście. Kolejne koncerty w planach.

STAGE PRODUCTION w całej Polsce prezentuje najlepsze polskie kabarety jak m.in. Kabaret Limo, Galę Stand-up Comedy, Kabarety Smile, Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów oraz występy Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury. W styczniu 2016 wystąpił Henry Rollins w Warszawie i Wrocławiu. W listopadzie zorganizowaliśmy koncerty Andrzeja Piasecznego w Łodzi i Katowicach. W czerwcu 2016 roku odbył się recital Ireny Santor w Teatrze Palladium w Warszawie. W grudniu koncerty odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach. Przed nami organizacja 60 lecia Piwnicy Pod Baranami w Katowicach, oraz widowisko Śpiewające Fortepiany we Wrocławiu i Poznaniu.

Zapraszamy do współpracy.

certyfikat

stag     10670037_747099328670493_7347020031535082270_n 

  fuv   23.era_jazzu

5stancja