muzyka z gier

Koncert Muzyki z Gier Video

LIFE IS MAGIC, LIFE IS THE GAME…

Zapraszamy na wyjątkowy KONCERT MUZYKI Z GIER VIDEO.

4.12.2018, godz. 19.30 – Hala Stulecia, Wrocław

2.02.2019, godz. 19.00 – Hala Arena Poznań

3.02.2019, godz. 18.00 – Spodek, Katowice

Bilety do nabycia: Ebilet.pl, Eventim.pl, Biletyna.pl, KupBilecik.pl, Ticketmaster.pl, Biletin.pl, oraz Bileterie Sieci Empik.

Koncert muzyki z gier video  to unikalny projekt na polskim rynku muzycznym. W programie m.in.  znajdą się utwory, które towarzyszą najbardziej rozpoznawalnym i kultowym grom video na świecie.

Assasin’s Creed 2,3 , Battlefield 1, The Elder Scrolls V: Skyrim, VI, Minecraft, Baldur’s Gate, God of War, Overwatch, Killzone 2,3, Uncharted 3, Shadow Warrior 2, Fallout 4.

Koncert orkiestry wraz z chórem w połączeniu z projekcjami na ekranach multimedialnych i transmisją live stanowi wyjątkową propozycję dla fanów gier video i tych wszystkich, którym bliska jest również doskonała muzyka towarzysząca tej masowej rozrywce. Mistrzostwa świata e-sportu przyciągające ogromne zainteresowanie widzów,  wydawane osobno ścieżki dźwiękowe, którą piszą najwięksi kompozytorzy na świecie rozchodzą się w setkach tysięcy egzemplarzy. Świat gier i filmu coraz częściej przenika się, inspirując wzajemnie do tworzenia nowych, komercyjnych hitów.

Podczas koncertu na widzów czeka więcej niespodzianek, o czym przekonają się już 4.12.2018 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu oraz 3.02.2019 roku w  Spodku w Katowicach. 

Premierowy  koncert został  zaprezentowany po raz pierwszy  podczas Warsaw Comic Con i Roko Good Game 21 kwietnia 2018 r.  w Ptak Warsaw Expo. Po entuzjastycznym przyjęciu czas na kolejne myzyczne wydarzenia.

Koncert w wykonaniu MAGIC ORCHESTRA pod dyrekcją Zuzanny Falkowskiej. To studenci i absolwenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie jest najstarszą i największą Uczelnią muzyczną w Polsce, a także jedną z najstarszych w Europie. Dziedziczy on blisko dwustuletni dorobek publicznego nauczania muzyki w Warszawie. W dziejach warszawskiej Uczelni pamiętną datą jest rok 1810. Zbiegły się w nim dwa wydarzenia. W roku tym urodził się patron Uczelni Fryderyk Chopin, a Wojciech Bogusławski uzyskał zgodę na założenie przy Teatrze Narodowym Szkoły Dramatycznej dla aktorów i śpiewaków tego teatru. Przemiany ówczesnej szkoły dramatycznej w uczelnię muzyczną dokonał Józef Elsner, znany kompozytor, dyrygent i pedagog.

Nie można tego przegapić. Zapraszamy !

Oficjalna strona Magic Orchestra: www.MagicOrchestra.pl

Znajdź nas na Facebook’u: https://www.facebook.com/OrchestraMagic

Baba Yetu (Civilization IV) – Magic Orchestra

https://www.youtube.com/watch?v=frxNolXj9_8

Assassin’s Creed – Magic Orchestra

https://www.youtube.com/watch?v=0YpO8L7HaDM

Fallout 4 Main Theme – Magic Orchestra

https://www.youtube.com/watch?v=lnoggp0jW_U