Drodzy Widzowie!

Niestety, w związku z zagrożeniem koronawirusem zmuszeni jesteśmy nanieść zmiany na bieżący repertuar. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Warto śledzić komunikaty na stronie, oraz na naszym fan page.

ZMIANY NA TRASIE RAFAŁA RUTKOWSKIEGO „SEKS, DRAGS I KREDYTY”

Informacje są stale aktualizowane w opisie wydarzenia.

ZMIANY W REPERTUARZE TEATRU PALLADIUM

Aby dokonać zmiany biletów, dokonania zwrotów biletów na wydarzenia Teatru Palladium zakupione w kasie Teatru i na stronie Teatru prosimy o bezpośredni kontakt z kasą biletową Teatru Palladium:  mailowo: kasa@teatrpalladium.com 

W przypadku zakupu w bileteriach internetowych Ebilet,pl, Biletyna.pl, KupBilecik.pl , prosimy o kontakt bezpośrednio z punktem zakupu.

Z wyżej wymienionych punktów sprzedaży na bieżąco wysyłane są mailowo do klientów szczegółowe informacje na temat zmian. Prosimy sprawdzać skrzynkę mailową (opcjonalnie folder spam). Informujemy też, że proces informowania i realizacji zwrotów/zamian jest wydłużony, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Mając na względzie wszystkie środki ostrożności, trzymamy jednak rękę na pulsie i jeżeli jakiekolwiek zagrożenie wciąż będzie realne, wówczas niezwłocznie podejmiemy odpowiednie kroki, o których natychmiast Państwa poinformujemy!

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu: kontakt@stageproduction.pl

Pozdrawiamy!

Stage Production