CZARODZIEJ – MAGICZNY SPEKTAKL FAMILIJNY 

Uwielbiany przez Was spektakl wraca na deski Teatru Palladium w nowym sezonie i w nowej odsłonie!

TERMINY SPEKTAKLU  W SEZONIE 2019/2020:
 
20.10, godz. 17.00 – Premiera
21.10, godz. 10.00 – oferta dla grup szkolnych
24.11, godz.  11.00 – oferta familijna
25.11, godz. 10.00 – oferta dla grup szkolnych
8.12, godz. 11.00 – oferta familijna
9.12, godz. 10.00- oferta dla grup szkolnych
 
BILETY DO NABYCIA:
 
-> Kasa Teatru Palladium, ul. Złota 9, czynna codziennie w godzinach 12.00 – 19.00 z przerwą 16.00-16.20. Rezerwacja miejsc możliwa jest telefonicznie: 22 827 70 49, oraz mailowo: kasa@teatrpalladium.com 
– > www.teatrpalladium.com
– >Biletyna.pl
– > Ebilet.pl
– > Kupbilecik.pl
– > Ewejsciowki.pl
 
 
NOWA OBSADA:
 
Katarzyna Walczak jako Mama
Dominika Łysakowska jako Julia
Julian Waglewski w roli Pajaca
oraz Wojtek Rotowski jako Czarodziej
 

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa,  jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować ?

 

WWW.TEATRPALLADIUM.COM | WWW.STAGEPRODUCTION.PL