Kontakt

Katarzyna Wałdoch Stage Production
ul. Człuchowska 21/4
89-600 Chojnice
woj. pomorskie
NIP 5551459837
REGON: 220761852

pieczec

KONTAKTY:

Promocja i informacje dotyczące organizowanych wydarzeń, zamówienia biletów grupowych, spektakle wyjazdowe Teatru Palladium:

Katarzyna Wojtas
Kierownik Promocji Firmy/ Event Manager
katarzyna.wojtas@stageproduction.pl
teatr@teatrpalladium.com


REZERWACJE I SPRZEDAŻ BILETÓW:

Prośbę o dokonanie rezerwacji prosimy wysyłać drogą mailową. Otrzymają Państwo wiadomość zwrotną z potwierdzeniem. Płatności należy dokonywać na niżej podane dane. Na wpłatę czekamy 7 dni roboczych od momentu wysłania potwierdzenia rezerwacji.

Katarzyna Wałdoch Stage Production
Człuchowska 21/4
89-600 Chojnice
Bank Millenium: 80 1160 2202 0000 0001 3616 8546
W tytule przelewu należy wpisać nazwę wydarzenia.


REGULAMIN STAGE PRODUCTION

 1. Prawo do udziału w wydarzeniu maja tylko osoby posiadające ważny bilet wstępu.
 2. W przypadku naruszenia biletu, lub jego zabezpieczeń organizator zastrzega sobie prawo do zakwestionowania ważnosci biletu.
 3. Osoba uczestniczaca w wydarzeniu zobowiazana jest do przestrzegania zasad i zaleceń organizatora oraz odpowiedniego zachowywania sie na terenie obiektu, w którym odbywa sie wydarzenie.
 4. Organizator ma prawo wyprosić z terenu obiektu osoby zachowujace sie agresywnie, zakłócajace porządek, łamiące regulamin obowiazujący na terenie obiektu,
 5. oraz zagrażające innym osobom. Bilety zakupione przez te osoby nie podlegaja zwrotom.
 6. Osoby biorące udział w wydarzeniu zobowiązane sa do przestrzegania zakazu wnoszenia alkoholu, żywności, niebezpiecznych przedmiotów, urządzeń rejestrujących (kamery, aparaty fotograficzne) – chyba, że regulamin organizatora wskazuje inaczej.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia, z przyczyn od niego niezależnych.
 8. Organizator ze względu na uzasadnione warunki techniczne obiektu, w którym organizowana jest impreza lub inne nieprzewidziane zmiany wynikające z organizacji imprezy ma prawo w trakcie prowadzonej sprzedaży do zmiany ustawienia planu widowni oraz odpowiadającej jej numeracji. W tym przypadku poprzez współpracujące z nim portale biletowe ma obowiązek poinformować o tym fakcie klientów oraz zaproponować im bilety w tej samej strefie cenowej lub po braku akceptacji ze strony klienta zwrócić mu 100 % wartości zakupionych biletów.
 9. W przypadku imprez plenerowych, organizator nie bierze odpowiedzialności za warunki atmosferyczne i niedogodnosci z tym związane.
 10. Uprasza się osoby kupujące bilety do składania przemyślanych zamówień, gdyż zwroty i zamiany biletów nie są możliwe. Wyjątkami są sytuacje, kiedy wydarzenie zostało odwołane, bądź nastąpiła zmiana terminu.
 11. W przypadku zwrotów zwracane są jedynie koszty nominalne biletów, bez kosztów obsługi. W celu realizacji zwrotu należy kontaktować się z punktem, w którym bilety zostały zakupione.
 12. Informacje o wydarzeniach i dane kontaktowe dostępne sa na stronie organizatora www.stageproduction.pl

 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon kontaktowy *

Treść wiadomości