O nas

Pasja, zaangażowanie, doświadczenie. To cechy, które charakteryzują STAGE PRODUCTION. To agencja koncertowo-eventowa, która w swojej działalności stawia na profesjonalizm, unikalne podejście do klienta i emocje.

Firma zajmuje się kompleksową produkcją koncertów, eventów, konferencji firmowych, kongresów oraz przedstawień teatralnych w Polsce i za granicą. W swojej ofercie ma także produkcję nagrań e-learningowych i lektorskich dla firm polskich i zagranicznych.

Klientami agencji są wiodące firmy działające na polskim i zagranicznym rynku.

Od 2011 roku wraz z Fundacją na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego „Universitatis Varsovienis” współtworzy Teatr Palladium w Warszawie www.teatrpalladium.com.

STAGE PRODUCTION w całej Polsce prezentował i prezentuje najlepszych polskich komików, stand-uperów i kabarety, m.in. Kabaret Limo, Galę Stand-up Comedy, Kabarety Smile, Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, występy Piotra Bałtroczyka czy  Cezarego Pazury.

Flagowym wydarzeniem jest gala Stand-up Show, z którą dociera do największych polskich miast. W wypełnionych po brzegi największych halach w kraju występują takie osobowości jak m.in. Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski czy Łukasz „Lotek” Lodkowski. Z roku na rok gala jest tworzona z coraz większym rozmachem.

Od wielu lat STAGE PRODUCTION ma zaszczyt być producentem i partnerem ogólnopolskiego cyklu koncertowego ERA JAZZU – przedsięwzięcia kulturalnego plasowanego w ścisłej czołówce polskich imprez jazzowych.

Współtworzył także cykl koncertowy 5 STANCJA w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Produkował koncerty takich zespołów jak: Tune, Oberschlesien, LemON, Smolik, Marek Dyjak, Myslovitz, Eldo, Marka Piekarczyka, Plug&Play z gościnnym udziałem 30daysofline, Dr Misio, Lao Che, Błażej Król/ Patrick The Pan, Sokół i Goście kompleksowo zajmując się również sprzedażą i projektowaniem materiałów promocyjnych tych wydarzeń.

Agencja miała  zaszczyt pracować również z najlepszymi polskimi artystami sceny muzycznej jak np. Zbigniewem Wodeckim, Ireną Santor, Andrzejem Piasecznym, Kasią Kowalską, zespołem LemOn, Krzysztofem Krawczykiem, Michałem Bajorem, Piwnicą pod Baranami, widowiskiem Śpiewające Fortepiany,  Sound’nGrace i wieloma innymi Artystami.

Zapraszamy do współpracy.

 

stag10670037_747099328670493_7347020031535082270_n fuv  23.era_jazzu 5stancja