WYPOŻYCZ SPRZĘT

System Pipe&Drape

System Pipe&Drape, który Państwu oferujemy znajdzie zastosowanie przy wszelkiego rodzaju imprezach, m.in. przy produkcjach teatralnych, koncertowych, wydarzeniach biznesowych, eventach itd. Jest to wszechstronny, przyjazny, innowacyjny, najbardziej elastyczny i łatwy w obsłudze system na rynku. Łatwy do przenoszenia i zmiany położenia, dzięki czemu doskonale sprawdza się w każdej sytuacji. Dzięki eleganckiemu, atrakcyjnemu wizualnie wzornictwu nasz system dodaje elegancji każdemu otoczeniu, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy chcą stworzyć wyrafinowaną atmosferę. Nie musicie się o nic martwić. Przyjedziemy, dowieziemy we wskazane miejsce, zamontujemy według potrzeb i zdemontujemy go po imprezie. Dysponujemy zestawem, który wysłoni 42 mb powierzchni do wysokości 4m. Kolor czarny, materiał drapowany.

Wytwornica iskier Sparkular BT01 – wysokość efektu do 6m – 2 szt.

Charakterystyka

  1. A) Bezpieczny, bez prochu strzelniczego, bez dymu i zapachu piro!
  2. B) Do 10-20 minut czasu efektów po napełnieniu
  3. C) Standardowe sterowanie DMX 512
  4. D) Regulowana wysokość od 1.5-5m.
  5. E) Łatwa konfiguracja i rozbiórka
  6. F) Zastosowanie wewnątrz / na zewnątrz
  7. G) Elastyczny na próby
  8. H) Przyjazny dla środowiska;
  9. I) Opatentowana i oryginalna technologia

Sparkulary nie są niebezpieczne i nie wytwarzają dymu ani niepożądanych zapachów i nie wymagają licencji na działanie, co czyni go najpopularniejszym systemem efektów specjalnych na każdą imprezę wewnątrz/na zewnątrz.

 

Wytwornica płomieni GX2 – wysokość efektu do 6m – 2 szt.

Projektor płomieniowy GX2 12V nie ma ograniczeń w generowaniu zsynchronizowanych z muzyką kolumn płomieni i kul ognia. To efektowny element tworzący niezapomniane wrażenia podczas koncertów oraz innych imprez i wydarzeń.

 

 

LASERY KVANT 3W, model ClubMAX 3000 FB4-GK

Pełnokolorowe z modułem FB4 – 2 szt.

Lasery, które każdej imprezie dodadzą niesamowitych efektów wizualnych. Na przestrzeni lat tysiące laserów Clubmax FB4 znalazło swoich klientów na całym świecie. Systemy Clubmax FB4 cieszą się świetną renomą. To, co Państwu oferujemy to 3. generacja bestsellera wszech czasów, którą KVANT stworzył do perfekcji.

Lasery Clubmax najnowszej generacji są radykalnie prostym rozwiązaniem dla wszelkiego rodzaju miejsc i pokazów, od prywatnych klubów i przytulnych miejsc po pokazy na dużą skalę na świeżym powietrzu. Opracowany z myślą o trudnych warunkach, jego konstrukcja jest zoptymalizowana pod kątem długich okresów międzyobsługowych. Ponadto funkcja automatycznego balansowania kolorów zapewnia dokładne i spójne kolory we wszystkich projektorach Clubmax w danej konfiguracji.

Clear-com Freespeak II 

Ten system to najlepszy wybór jeśli chodzi o komunikację podczas realizacji imprez, koncertów, spektakli, eventów lub innych produkcji wymagających  niezawodnego systemu komunikacji pomiędzy realizatorami i produkcją. Dysponujemy zestawem 10 bezprzewodowych nadajników.

Dlaczego wybrać  Clear-com ?

Clear-Com przedstawia swój najnowszy bezprzewodowy system interkomowy.  FreeSpeak II opiera się na systemie DECT i pracuje na kilku darmowych pasmach z zakresu częstotliwości  1.897-1.933GHz. Nowy system to udoskonalony roaming zapewniający niezawodną łączność bezprzewodową, cyfrowy „Clear-Com Sound” zapewniający wysoką zrozumiałość mowy oraz zupełnie nowe właściwości. System jest stworzony z myślą o produkcjach na dużą skalę (duże wydarzenia na żywo, transmisje telewizyjne, produkcje sportowe), posiadających wiele stref, które mają się ze sobą komunikować. System umożliwia jednoczesne korzystanie z nadajników noszonych przy paskach przez dużą liczbę użytkowników znajdujących się w tym samym obszarze danej produkcji bez jakiegokolwiek wpływu na jakość działania. Podobnie jak poprzednia wersja systemu, FreeSpeak II może być zaimplementowany jako samodzielna stacja bazowa  bądź jako zintegrowane rozwiązanie bezprzewodowe w matrycach Eclipse HX, znane jako FreeSpeak II Integra. Przy zastosowaniu stacji bazowej system może obsłużyć do 20 bezprzewodowych nadajników typu beltpack w trybie full-duplex. W przypadku zintegrowania z matrycą w tym samym czasie można używać aż do 50 beltpacków, przy czym należy wówczas rozmieścić 10 bądź więcej zdalnych anten w strategicznych miejscach, aby mieć pewność że zasięg pokryje wszystkie potrzebne miejsca. Najnowszy FreeSpeak II, w przeciwieństwie do swojego poprzednika umożliwia współpracę z najnowszymi nadajnikami i aktywnymi antenami. Nowe beltpacki FS II-BP (5 kanałów, full-deplex) są zaprojektowane specjalnie z myślą o pracy na wielką skalę, z wielkimi produkcjami i przestrzeniami.  Posiadają bardzo wytrzymałą obudowę, a ich obsługa jest niezwykle intuicyjna. Posiadają one także stopień ochrony IP-65 oraz baterie litowo-jonowe wytrzymujące ponad 18 godzin. Praca nadajników (poziom baterii, status RF itp.) mogą być monitorowane w czasie rzeczywistym poprzez stację bazową lub oprogramowanie Eclipse HX w wersji 7.6. Zaprojektowane na nowo aktywne anteny zapewniają łączność komórkową, która zapewnia ciągłą łączność użytkowników ze stacją bazową lub rozwiązaniem Integra. Zasilane lokalnie anteny mogą być umieszczone w odległości do około 975 metrów lub do około 240 metrów jeżeli będzie ona zasilana bezpośrednio ze stacji bazowej.

 

Projektory NEC PA672W (6700 ANSI) – 2 szt.

Posiadamy 2 projektory NEC PA672W (6700 ANSI) z wymienną optyką (obiektywy NP 12ZL) parametry pod tym linkiem: http://www.necdisplay.com/p/multimedia-projectors/np-pa672w

Projektory znajdą zastosowanie m.in. przy okazji eventów, spektakli teatralnych, prezentacji biznesowych.

Magic FX CO2 Jet – 2 szt

 

Standardowo wyposażony w wysokiej jakości szybkozłącze CO2. Niezawodna, specjalna konstrukcja wysokiej jakości. Łatwy montaż na scenie lub montaż w systemach kratownicowych. Mały i idealny na wszelkiego rodzaju sceny.

 

 

 

MAGIC FX SHOT BASE dmx

SHOT BASE DMX to kompaktowa podstawa do strzelania 4 elektrycznymi konfetti lub serpentynami ze sceny lub kratownicy. Niesamowity efekty wizualny podczas Twojej imprezy np. na efektowne zakończenie gali lub koncertu. Można strzelać pojedynczo lub wszystkimi naraz. W zależności od potrzeb.

 

 

 

 

Zestaw ULXD SHURE – 4 mikroporty nagłowne + 1 mikrofon bezprzewodowy

 

 IVECO Daily  35C15

Oferujemy transport dekoracji, urządzeń itp. autem IVECO Daily  35C15 z windą (wielkość 8 europalet)