Gala Stand-up dla Animal Helper

24.09, godz. 21.00 – COS Torwar, Warszawa

W tym kraju ludziom lepiej już chyba nie będzie, ale jeśli chodzi o zwierzęta, wciąż mamy dużo do powiedzenia! Zapraszamy na największe w Polsce wydarzenie charytatywne na rzecz zwierząt – na jednej scenie, w warszawskim COS Torwar spotkają się najlepsi i najwspanialsi komicy o wielkich sercach!

To jedyna taka gala! Całość poprowadzą Abelard Giza i Kacper Ruciński, a wystąpią dla Was Adam Van Bendler, Rafał Pacześ, Paweł Chałupka, Kasia Piasecka, Janusz Pietruszka, Czarek Sikora, Ewa Błachnio i Tomek Kołecki!

Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na rozwój aplikacji Animal Helper, a konkretnie na etaty dla pracowników centrali, która będzie działała jak numer 112 dla zwierząt. Ta aplikacja to absolutna rewolucja w zakresie ratowania zwierząt, która zbliża się wielkimi krokami. Dzięki niej razem uratujemy potężne ilości zwierząt!

Animal Helper to projekt Fundacji Psia Krew, którego pomysłodawcami są Paweł Gebert i Adam Van Bendler. Dzięki gigantycznemu wsparciu społecznemu udało się zebrać kwotę konieczną na uruchomienie fazy testowej w pierwszym województwie, a dzięki zaangażowaniu Partnerów Technologicznych, firm Porta KMI Poland i BinarApps, budowa aplikacji jest w toku.

Weź udział w tej wyjątkowej gali, śmiej się do łez i jednocześnie wspieraj z nami zwierzęta w potrzebie. Razem możemy zrobić wielkie rzeczy!

Organizatorzy: Fundacja Psia Krew, Stage Production, Show World

Partnerzy wydarzenia: Porta KMI Poland, BinarApps, Kavaha

Bilety: 

KupBilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/61060/Warszawa/Gala+Stand-up+dla+Animal+Helper/

Biletyna: https://biletyna.pl/stand-up/Gala-Stand-up-dla-Animal-Helper/Warszawa

*W trakcie procesu zakupowego otrzymacie zapytanie o szczepienie przeciw Covid-19. Wynika to z rozporządzenia Ministra Zdrowia, które zezwala na organizowanie wydarzeń na 75% zajętości obiektu + osoby w pełni zaszczepione. Odpowiedź na to pytanie jest dobrowolna – jeżeli nie chcecie odpowiadać na pytanie, zaznaczcie opcję „odmawiam odpowiedzi”. Odpowiedzi w żadnym wypadku nie wpływają na cenę lub sektor. To rozwiązanie pomoże nam jednak w miarę możliwości spotkać się w większym gronie.

Program przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych. Osoby, które ukończyły 16. rok życia mogą wziąć udział w wydarzeniu za pisemną zgodą rodziców.

Prosimy o wcześniejsze przyjście celem uniknięcia długich kolejek. Impreza rozpocznie się punktualnie.
Bilety elektroniczne będą akceptowane i preferowane ze względu na troskę o środowisko.
Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami w postach, które zostaną udostępnione kilka dni przed wydarzeniem.
___________________________________________________
Wszelkie środki bezpieczeństwa zostaną zachowane. Sala będzie wypełniona zgodnie z aktualnym rozporządzeniem. Zakrycie ust i nosa będzie obowiązywało podczas całego występu.

Wydarzenie może być rejestrowane, zakup biletów jest równoznaczny z udostępnieniem wizerunku.