„Lotek i Rutek prezentują” 

„Lotek i Rutek prezentują” to nowy, internetowy program komediowy. Prowadzą go Łukasz Lotek Lodkowski i Rafał Rutkowski. W programie pokazywane są premierowe skecze i rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Absurdalnie i bez cenzury.

Pomysł na program wziął się ze wspólnej pasji do żartów i nieskrępowanej wyobraźni obu komików. Pomimo doświadczenia i sukcesów, obaj twórcy nieustannie inspirują się i poszukują nowych wyzwań. Ten program to właśnie jedno z nich.

A jeżeli przeciwieństwa się przyciągają, to gospodarze programu są tego najlepszym przykładem. Wiele ich dzieli, ale łączy jedno: nieskrępowane i szalone poczucie humoru. Lotek i Rutek razem są jak mieszanka wybuchowa, która może dać zaskakujące i nieprzewidywalne efekty.

Dodatkowe informacje:

Prowadzenie: yin i yang, czyli Łukasz Lodkowski i Rafał Rutkowski

Goście: Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie – przygotuj się na niespodzianki!

Drugi odcinek: 17 lipca o godz. 20.00

Czas trwania: ok. 60 minut

Miejsce wydarzenia: W Twoim domu!

Alkohol: Dozwolony, a nawet wskazany!

BILETY DO NABYCIA:

Biletyna ->http://bit.ly/lotekirutekIIb

Ebilet -> https://bit.ly/lotekirutekIIe

KupBilecik -> https://bit.ly/3eNi8Zn

Playlive ->www.bit.ly/LotekiRutekII

13 zł bilet normalny – dostęp jednorazowy

16 zł bilet premium – dostęp 72h

UWAGA: Aby zrealizować zakupiony kod dostępu, konieczna jest dodatkowa rejestracja na platformie streamingowej!

https://playlive.net/#/redeem-code

  1. Za pomocą tego formularza możesz zrealizować otrzymany kod lub zakupiony bilet w zewnętrznym serwisie. Dostęp zakupiony w serwisie jest już przypisany do Twojego konta! Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kodów.

SPRAWDŹ DOSTĘP

  1. Bilety zakupione na wydarzenie LIVE w zewnętrznych serwisach można realizować na 3 godziny przed rozpoczęciem transmisji.
  2. Aby zrealizować kod/bilet należy się najpierw zalogować na platformie. Jeśli nie posiadasz konta, musisz dokonać rejestracji. Jeżeli jest wymagana aktywacja konta, aktywuj je wchodząc przez link wysłany na adres email podany przy rejestracji.

PRZEJDŹ DO LOGOWANIA

  1. Po poprawnym zalogowaniu się na platformie możesz zrealizować kod wpisując go w polu formularza „Zrealizuj kod” obok/poniżej tej instrukcji i naciskając przycisk ze strzałką lub klawisz enter.
  2. Jeżeli kod jest poprawny wyświetli się lista produktów, jakie możesz otrzymać. Wybierz produkt klikając go.
  3. Do Twojego konta zostanie dodany dostęp do wybranego produktu. Możesz obejrzeć materiał klikając przycisk OGLĄDAJ na stronie informacyjnej produktu lub przechodząc do listy dostępów znajdującej się w sekcji OGLĄDAJ w zakładce Konto (ikonka użytkownika w menu).

TWOJE KONTO

  1. Jeżeli nie widzisz dostępu do materiału, spróbuj odświeżyć dane klikając „Odśwież” w sekcji OGLĄDAJ lub wyloguj się i zaloguj ponownie.  

>> UWAGA KONKURS! <<

Masz pomysł na skecz i chciałbyś by stał się integralną częścią drugiego odcinka Lotek i Rutek prezentują? Nakręć telefonem skecz (do 60 sekund) o tematyce lekarsko-pandemicznej! Gotowe i zmontowane nagranie wyślij na adres lotekirutek@stageproduction.pl!
Być może to Twoje dzieło wybiorą Lotek i Rutek?
Szczegółowy regulamin konkursu -> Konkurs – skecz