Kielce - Wojewódzki Dom Kultury - 7.10, godz. 12.00

Wrocław - Wrocławskie Centrum Kongresowe WCK - 15.10, godz. 16.00

Poznań - Aula Artis 21.10, godz. 12.00 i 15.00

A gdyby tak udać się w podróż do roztańczonego, kolorowego świata baśni i baletu? Brzmi cudownie, prawda? Teraz dodajmy jeszcze, że chodzi o jedyny w swoim rodzaju spektakl zatytułowany „Najpiękniejsze Bajki Baletowe”, czyli swoisty przegląd ponadczasowych, absolutnie zachwycających bajek.

Familijny spektakl „Najpiękniejsze Bajki Baletowe” to wyjątkowa okazja, by poczuć się jak w bajce! 

Zobaczcie na żywo ulubionych bohaterów, których znacie z książek, filmów i opowieści. Która bajka jest najpiękniejsza? Sami to ocenicie z bliska: zobaczycie, usłyszycie i… dotkniecie. To nie tylko zachwycające historie, ale też przepiękny taniec artystów Młodego Baletu Polskiego, poruszająca muzyka Piotra Czajkowskiego i Siergieja Prokofiewa, a także zapierające dech kostiumy i dekoracje.

Te baśnie towarzyszą nam od najmłodszych lat, uczą, bawią, skłaniają do refleksji i rzecz jasna, rozbudzają wyobraźnię kolejnych pokoleń radosnych dzieci. To tu, w jednym miejscu, spotkacie Śpiącą Królewnę, piękną Odettę, wesołego i ciekawskiego Czerwonego Kapturka i wiele, wiele innych, uwielbianych przez Was postaci.