„Seks, Drags i Kredyty” – Rafał Rutkowski w swoim nowym programie stand-up comedy opowiada m.in. o polskim show-biznesie, swojej aktorskiej karierze, kryzysie wieku średniego, o ojcostwie, oraz zdradza pikantne szczegóły z kręcenia scen erotycznych. Tylko dla ludzi o mocnych przeponach i zwieraczach!!!

***

Program tylko dla widzów dorosłych. Dopuszcza się uczestnictwo osób, które ukończyły 16 rok życia, za pisemną zgodą rodzica/opiekuna prawnego.  Zgoda
1. Uczestnik jest zobowiązany do samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochronne (maseczka) oraz zachowania dystansu społecznego.
2. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
3. Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety
4. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone.

Bilety do nabycia:

TERMINARZ TRASY:

12.10, godz. 20.00
Bydgoszcz – Fabryka Lloyda
Gospodarz sceny: Jakub Poczęty
Support: Patryk Gosiński

13.10, godz. 20.00
Toruń – Lizard King Toruń
Gospodarz sceny: Jakub Poczęty
Support: Patryk Gosiński

23.10, godz.16.30
Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera, Sucha Beskidzka
Gospodarz sceny: Przemek Grajny
Support: Piotr Przytuła

23.10, godz. 19.00 / wydarzenie wyprzedane
Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera, Sucha Beskidzka
Gospodarz sceny: Przemek Grajny
Support: Piotr Przytuła

24.10, godz. 19.00
Libiąskie Centrum Kultury, Libiąż
Prowadzenie i support: Przemek Grajny
Support: Patryk Gosiński

28.10, godz. 17.30, godz. 20.00
Fabryka Kultury Zgrzyt, Ciechanów
Support: Patryk Gosiński

4.11, godz. 19.00
Gryfna Lama Chill&Disco, Jastrzębie – Zdrój
Gospodarz sceny: Przemek Grajny
Support: Piotr Przytuła


SZYMON BARANIECKI: W dzień pracownik globalnej korporacji, w nocy niczym batman pracuje, by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny, na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo, żeby to zrozumieć.

PIOTR PRZYTUŁA: Pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce. Podobno kiedyś trenował boks, ale częściej widziano potwora z Loch Ness niż jego sierpowy. Na swoim ostatnim turnieju przegrał z wolnym losem. Teraz los skierował go do komedii, gdzie idzie mu coraz lepiej. Na scenie raz wulkan energii, raz spokojne fale Dunaju.Nigdy nie wiesz, czym Cię zaskoczy. Organizator wydarzeń komediowych, komik, konferansjer, akrobata. Po prostu Przytuła. Piotr Przytuła.

PRZEMEK GRAJNY: Człowiek wielu talentów, który próbował już prawie wszystkiego. Gdyby mu wszystko wychodziło, stałby się Ryanem Goslingiem południowej Polski. Teraz testuje się na scenie, jak sam o sobie mówi, prezentuje poziom przeciętny, ale perspektywiczny. Prywatnie szczęśliwy mąż i zimny ogień. Wystąpił w 1 z 10, kandydował do rady powiatu, napisał dwie książki, latał na smokach.

PATRYK GOSIŃSKI: Nowy zawodnik wagi ciężkiej w polskim stand upie. Debiutował na warszawskich plenerach pod koniec czerwca tego roku.Reprezentant “subtelnego humoru akademickiego”. Smakosz kuchni tureckiej, entuzjasta krótkotrwałych diet i jasnego piwa. Od lat zaangażowany w walkę z dyskryminacją otyłych person. Pochodzi z dresiarskiego osiedla – nienawidzi psów, od zawsze wolał koty…Nazwał kiedyś kota “Pusia”, od tamtej pory wszyscy się z niego śmieją.