Balet Jezioro łabędzie – familijny spektakl baletowy

Data Spektakl / wydarzenie Godz. Zakupy
2023-02-05
niedziela
Balet Jezioro łabędzie – familijny spektakl baletowy

Centrum Kongresowe UP, Lublin

13.00

KUP BILET

2023-03-11
sobota
Balet Jezioro łabędzie – familijny spektakl baletowy

Wrocławskie Centrum Kongresowe, WCK Wrocław

12.00

15.00

KUP BILET

KUP BILET

5.02, godz. 13.00 Centrum Kongresowe UP, Lublin

11.03, godz. 12.00 i 15.00 – Wrocławskie Centrum Kongresowe, WCK, Wrocław

Ona, zaklęta w łabędzia przez złego czarownika. On, zakochany, robi wszystko co w jego mocy, by uratować ukochaną. Czy miłość Odetty i Zygfryda pokona złe moce Rotbarta? Przenieś się do wyjątkowej, baśniowej krainy tańca i muzyki. Zachwyć się wielowymiarową opowieścią o walce dobra ze złem. O zdradzie, bólu, potędze miłości i uczuciu, które przekracza granice życia i śmierci.

Zapraszamy na najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego – „Jezioro Łabędzie”. To absolutnie wyjątkowa okazja, by po raz pierwszy we Wrocławiu zachwycić się spektaklem w wykonaniu Młodego Baletu Polskiego. Ten przepiękny, familijny spektakl baletowy dotychczas mogli zobaczyć tylko widzowie warszawskiego Teatru Palladium, teraz czas, by pokochali go też młodzi i dorośli widzowie Wrocławskiego Centrum Kongresowego.

Czy ukochany zdoła ocalić swoją piękną Odettę? Czy uda jej się pokonać klątwę i powrócić do świata ludzi? Tego dowiesz się już wkrótce, kiedy nadlecą łabędzie z baśniowej krainy i przy poruszającej muzyce Czajkowskiego zabiorą Cię na swoich skrzydłach do baletowego świata księżniczki Odetty.

Czas trwania 60 min bez przerwy

Bilety do nabycia: Biletyna.pl, Ebilet.pl, KupBilecik.pl, Eventim.pl