Najpiękniejsze Bajki Baletowe

Data Spektakl / wydarzenie Godz. Zakupy
2023-03-04
sobota
Najpiękniejsze Bajki Baletowe

Centrum Kongresowe UP, Lublin

13.00

16.00

KUP BILET

KUP BILET

Lublin - Centrum Kongresowe UP

4.03, godz. 13.00, 16.00

A gdyby tak udać się w podróż do roztańczonego, kolorowego świata baśni i baletu? Brzmi cudownie, prawda? Teraz dodajmy jeszcze, że chodzi o jedyny w swoim rodzaju spektakl zatytułowany „Najpiękniejsze Bajki Baletowe”, czyli swoisty przegląd ponadczasowych, absolutnie zachwycających bajek.

Familijny spektakl „Najpiękniejsze Bajki Baletowe” to wyjątkowa okazja, by poczuć się jak w bajce! Teatr Palladium i Młody Balet Polski zapraszają na premierowy pokaz spektaklu w Lublinie – rośnie nam tu cudowna publiczność baletowa, która zimą dała się oczarować „Dziadkowi do Orzechów”. Nadszedł czas zakochać Was w naszej kolejnej produkcji!

Zobaczcie na żywo ulubionych bohaterów, których znacie z książek, filmów i opowieści. Która bajka jest najpiękniejsza? Sami to ocenicie z bliska: zobaczycie, usłyszycie i… dotkniecie. To nie tylko zachwycające historie, ale też przepiękny taniec artystów Młodego Baletu Polskiego, poruszająca muzyka Piotra Czajkowskiego i Siergieja Prokofiewa, a także zapierające dech kostiumy i dekoracje.

Te baśnie towarzyszą nam od najmłodszych lat, uczą, bawią, skłaniają do refleksji i rzecz jasna, rozbudzają wyobraźnię kolejnych pokoleń radosnych dzieci. To tu, w jednym miejscu, spotkacie Śpiącą Królewnę, piękną Odettę, wesołego i ciekawskiego Czerwonego Kapturka i wiele, wiele innych, uwielbianych przez Was postaci.